fbpx
Rezervuoti
Rezervuoti

King kateris

King kateris

Vos tik apsispręsite plaukti ROYAL TIME kateriu – prasidės nauja Jūsų istorija. Lauksite, planuosite, nekantrausite ir kai ateis tinkamas laikas – Jūs būsite tam pasiruošę. Pasiruošę tam, kas netrukus įvyks. Dar niekada nesate to patyrę, tad bus netikėtas kiekvienas šiužeto linijos įvykis. Įdomiausia dalis ta, kad būtent jūs prisidėsite prie šios istorijos kūrimo, būtent Jūs spręsite kur link viskas turi pakrypti: ar tai bus linksma komedija, ar tai mieliausia romantinė istorija, o gal paslaptingas detektyvas, viskas priklausys tik nuo Jūsų ir Jūsų pasirinkimų. Kad ir kas nutiktų mariose – išlikite ramūs – bet kokiu atveju priimsite teisingiausią sprendimą istorijos kulminacijos metu ir pabaigoje norėsite dar, tačiau tai bus dar viena nauja istorija su unikaliu siužetu.

Pati smagiausia dalis dėl šio katerio, kad jį valdysite PATYS vieni po labai trumpo instruktažo. Jo nedidelis galingumas ir greitis, tad labai saugu vairuoti Kauno mariose.

Daugiausiai vienu metu gali plaukti iki 8 asmenų.

Nemokami priedai

Nemokami priedai plaukimo metu:

 • stalas

 • suformuojamas gultas

 • stogelis nuo saulės

 • belaidė garso kolonėlė

 • pledai

 • apšvietimas

 • kopėtėlės jei maudysitės vandenyje

 • gelbėjimosi liemenės

Mokami priedai

Jūsų patogumui ir smagesniam laiko praleidimui už papildomą kainą galime Jums parūpinti:

 • Gražių perlamutrinių arba chrominių balionų, vienspalvių ar kelių spalvų 30 vnt. + 2 pompos greitesniam prisipūtimui ir juostelės rišimui.
 • Burbulų mašiną nuomai, veikiančią apie 40min. be perstojo, su keliais skysčio papildymais. Burbulai teikia džiaugsmo, o ir nuotraukose atrodo ypatingai.

Jūsų patogumui ir smagesniam laiko praleidimui už papildomą kainą galime Jums parūpinti:

 • Gražių perlamutrinių arba chrominių balionų, vienspalvių ar kelių spalvų 30 vnt. + 2 pompos greitesniam prisipūtimui ir juostelės rišimui.
 • Burbulų mašiną nuomai, veikiančią apie 40min. be perstojo, su keliais skysčio papildymais. Burbulai teikia džiaugsmo, o ir nuotraukose atrodo ypatingai.

Esant blogoms oro sąlygoms

Esant nepalankioms oro (lyjant ar pučiant stipriam vėjui) plaukimas gali būti atšauktas: perkeltas kitam kartui arba gražinami pinigai.

Įsigijus bilietus plaukimui, kai pasirinktu laiku oro sąlygos yra nepalankios, informuojame bilietų pirkėjus nurodytais kontaktais. Tuomet galima pasirinkti pinigų grąžinimą arba plaukimo laiko perkėlimą. Pinigai grąžinami į pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per 10 darbo dienų.

Plaukimo laiko keitimas

Norint pasirinkti kitą plaukimo (kai plaukimas atšaukiamas dėl oro sąlygų) laiką per 14 dienų nuo neįvykusio plaukimo susisiekite info@royaltime.lt – gausite analogiškos bilietų kainai vertės kuponą, kurį galėsite išnaudoti iki sezono pabaigos.

Kitais atvejais pinigai už bilietus negrąžinami ir plaukimo laikas nėra keičiamas.

Jeigu turėsite papildomų klausimų, drąsiai skambinkite tel: + 370 61 77 8833, rašykite el.paštu: info@royaltime.lt, arba FB asmenine žinute

Rezervuoti katerį

Katerio fotogalerija

Rezervuoti katerį

Plaukimo kateriu DUK

Plaukimo laikai2022-06-06T12:52:00+03:00

Laisvus laikus galite matyti katerių rezervacijos skiltyje.

Plaukimo trukmė2022-06-06T12:54:04+03:00

Mažiausia plaukimo kateriu trukmė pasirinkus 2 valandas yra 1 val. ir 45 min, pasirinkus 4 val. – 3 val. ir 45 min.
Vadinasi turėsite grįžti 15 min. anksčiau, kad apžiūrėtume katerį po Jūsų plaukimo ir spėtume paruošti kitiems žmonėms.

Pagal galimybes galėsite prasitęsti plaukimo laiką vietoje, jei po Jūsų plaukimo nebus rezervuotas kito plaukimo laikas.

Galite atvykti 10 min. ankčiau pasidėti daiktus ir išklausyti instruktažą, bet Jūsų kateris dar gali būti ruošiamas.

Depozitas2022-06-27T15:38:53+03:00

Taikomas 100 EUR dydžio plaukimo kateriu depozito mokestis, kuris sumokamas prieš plaukimą grynais pinigais arba pavedimu ir jeigu viskas gerai po plaukimo gražinamas.

Maistas2022-06-27T23:15:56+03:00

Rekomenduojame užsisakyti maistą iš Jachtklube esančių “Marina” arba “Iešmas ir ližė” restoranų, susitarus – jie gali pristatyti maistą iki pat katerio. Arba galite atsinešti savo maisto.

Plaukimo kateriu nuomos kaina2024-02-26T19:23:32+02:00

King ir Queen katerių nuomos kainos plaukiant iki 8 žmonių:

2 valandos – 130 EUR,
3 valandos – 185 EUR (5% nuolaida),
4 valandos – 234 EUR (10% nuolaida),
5 valandos – 276 EUR (15% nuolaida).

Alkoholis ir saugumas2022-06-06T13:02:59+03:00

Griežtai draudžiama plaukimo metu naudoti šaltąsias ugneles, tortų fejerverkus ar kitas degias priemones.

Alkoholio turėjimas ar jo vartojimas yra griežtai draudžiamas. Nusižengus taisyklėms ir personalui kilus įtarimui, turime pilną teisę patikrinti. Radus vartojamą alkoholį yra taikomas 100 eurų baudos mokestis. Kateris yra transporto priemonė, kurią valdyti reikia saugiai ir atsakingai.

Rezervuoti katerį