fbpx
Rezervuoti
Rezervuoti
Maršrutai2024-04-15T22:01:50+03:00
Kadangi katerius po trumpo instruktažo valdote patys – Jūsų patogumui ir turiningam laikui sudarėme plaukimo Kauno mariomis maršrutus priklausomai nuo to kiek valandų pasirinksite plaukti: 2,3,4 ir daugiau. Visos Kauno marios nuostabiai gražios, tad viską verta pamatyti.
Maršrutai sudaryti taip, jog plaukiate be sustojimo vidutiniu arba maksimaliu greičiu ir laikantis saugaus atstumo nuo kranto (kad neužplauktumėte ant seklumos ir kelionė praeitų sklandžiai).
Jei planuojate tarpais plūduriuoti ar maudytis, bet vis tiek norite plaukti konkretų maršrutą – rezervuokitės bent viena valanda ilgesnį plaukimą.
Plaukimui galite parsisiųsti programėlę Speed tracker – matysite savo plaukimo greitį, taip pat galite naudotis google maps pažiūrėdami ar artėjate link nurodyto maršruto punkto.
Įpusėjus kelionei stebėkite kiek Jums liko laiko, jei matote, kad kažkur užtrukote – įsivertinkite kiek reikės laiko grįžti plaukiant maksimaliu greičiu tiesiai į Jachtklubą. Kaip pvz.: nuo Rumšiškių plaukiant tiesiausiu keliu galima grįžti per ~1 val.

Maršruto pasirinkimas

Galerija